Coach koude training

Coachen Russische methode

gecertificeerd coach winterzwemmen & koudetraining Russische methode

۞ = tevens deelnemer retreat ijszwemmen in Rusland
Overijssel / Gelderland

Ewout Staartjes ۞
Docent Russische methode,
Tibetaanse yoga, pranayama & kriya’s
initiator walrusclubs in NL
Deventer
06 51280464
ewan@winterzwemmen.nl
https://winterzwemmen.nl

Rick Tuinman
winterzwemmen, openwaterzwemmen, trailrunning, mountainbiken, wielrennen
Zutphen
06 26776704
info@lifesimply.nl

https://lifesimply.nl

Merlijne Opstal ۞
winterzwemmen, bootcamp,
voeding, leefstijl
Warnsveld / Bussloo
06 47188400
info@feelingfitt.nl
https://feelingfitt.nl/winterzwemmen

Marianne van Sommeren
Mindfull walk & run
Arnhem
06-45540662
info@beweegjevrij.nl
https://beweegjevrij.nl/

Wim Smeenk
koudetraining, coaching & running
Hall
06 51092639
whsmeenk63@gmail.com

LinkedIn pagina

Niels Scholten
koudetraining, ademwerk
, coaching
Kampen
06 51025896

welkom@niels-scholten.nl
https://niels-scholten.nl

Zuid-Holland

Monique Tjon-A-Tsien ۞
huisarts, koudetraining, ademwerk
Kwintsheul
0174 292384
koudeseminaar@gmail.com
https://www.koudeseminaar.nl

Trude Kuijt
True-D, bootcamp, coaching
Katwijk aan Zee
06 51551736
trude@true-d.nl

https://true-d.nl/

Sander Eggenhuizen
winterzwemmen, running, triathlon
Rotterdam / Barendrecht
06 22243444
seggenhuizen1002@gmail.com
Facebook pagina

Rob Kok
Koudetraining, coaching
Rotterdam
06 30098182
robentrudykok@ziggo.nl
Facebook pagina

Noord-Holland

Remy Draaijer
Health Improvement BV
Koudetraining, Leefstijlcoach
Zandvoort
06 54323689
remy@healthimprovement.nl
www.healthimprovement.nl

Utrecht

Jolanda Hamers
Jolijf: Do-In yoga, Pilates, Yin-yoga & Winterzwemmen
Odijk
06 41324930
jolanda@jolijf.nl
www.jolijf.nl

Friesland

Johan van der Heide & Lotte Meinema
winterzwemmen, martial arts, yoga
Leeuwarden
06 46016677
info@studioseauton.nl
https://www.studioseauton.nl

Kees Wagenaar
Koudetraining, massage
Exmorra, Friesland
06 42614284
info@hetzonnehuis.nl
https://www.hetzonnehuis.nl/

Geart de Jong
Hardlopen, obstacle run
Nieuwehorne, Friesland
06 16526273
anita-geart@kpnmail.nl

Brabant

Monique Fransen ۞
koudetraining, yoga
Diessen
06 52666577
monike@me.com
Facebook pagina

Belgie

Kaya Eicker ۞
koudetraining, ademwerk, coaching, theater
Kessel-Lo, Belgie
0032 468177644
kaya.eicker@telenet.be
Instagram pagina